O nas

Witamy w LeanCraft!

Pomysł jaki nam przyświeca jest prosty „Make it simple”. Dostarczamy narzędzia i rozwiązania, które ułatwią Państwa codzienne czynności w warsztacie, firmie, domu czy ogrodzie.

Pomysły rodzą się z doświadczenia.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu zdobytym w branży narzędziowej, tworzymy proste i funkcjonalne produkty, których brakuje na rynku, a których sami potrzebujemy. Używamy ich w naszej codziennej pracy, stąd mamy pewność, że działają!

Sprawne zarządzanie

Jesteśmy pasjonatami filozofii Lean, której zasady wprowadzamy w naszej firmie. Począwszy od prototypu, po produkcję i dostawę optymalizujemy realizację zadań i organizujemy przestrzeń, tak aby usprawnić procesy i zwiększyć efektywność naszych działań.

Każdego dnia rozwijamy swoje umiejętności w produkcji Lean oraz staramy się zarażać tym wszystkich wokół, w tym także naszych Klientów.

Jakość

Tworząc produkty nie idziemy na kompromis. Ważne jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego dostarczamy produkty tylko wysokiej jakości.

Otwartość na pomysły

Jesteśmy otwarci na potrzeby i pomysły naszych Klientów, a co więcej mamy możliwość ich realizacji. Powiedz nam jaki masz problem, a wspólnie go rozwiążemy.

Zachęcamy do śledzenia naszych poczynań!