Polski producent narzędzi

Lean Craft - Targi Tools & Hardware show 2022

Polski producent narzędzi

Polski producent narzędzi

Czy zastanawiałeś się kiedyś co konkretnie oznacza "Made in Poland"?

Dlaczego akurat warto zatrzymać się przy produktach krajowych?

Niniejszą publikacją chcielibyśmy przekonać Cię do właściwych wyborów.

Czas dostawy

Jeżeli dany producent nie posiada swojego przedstawicielstwa lub magazynu w danym kraju, upatrzony przez nas przedmiot od momentu zamówienia, po dostawę może do nas zmierzać od 4 dni do nawet kilku miesięcy. W transporcie międzynarodowym z uwagi na jego złożoność, są częste opóźnienia. Dlatego też zamawiając produkt z zagranicy, nie jednokrotnie zdarza się, że dociera z opóźnieniem.

Jakość produktu

Czy zastanawiałeś sie kiedyś skąd powszechne przekonanie, że dobre auta to te z Niemiec, sery zaś z Francji, a kryminały koniecznie skandynawskie? To oczywiście przykłady, na które warto spojrzeć z przymrużeniem oka, ale na pewno nie umknęło Twojej uwadze, że zwyczajnie uchodzą one za dobre jakościowo i warte swojej ceny. Po drugiej stronie mamy za to produkty nieznanych producentów, często są to towary niskogatunkowe, w związku z tym klasyfikowane jako jednorazowe. Pamiętajmy, że produkt który kupujemy ma nam przede wszystkim służyć. Niejeden z nas chcąc zaoszczędzić kilka(naście) złotych zdecydował się na tańszy zamiennik. Przeważnie nie spełniał swojej funkcji, co w konsekwencji kończyło się wyrzuceniem produktu do kosza i ponownym zakupem czegoś trwalszego. Nie oszczędzamy wówczas ani czasu, ani pieniędzy.

Ekologia

Niski jakościowo towar nie będzie służył nam przez lata. Kupując coś, co po pierwszym użyciu będzie nadawało się do wyrzucenia, przyczyniamy się do wzmożonej produkcji śmieci. Pamiętaj, że każda Twoja decyzja może mieć wpływ na środowisko. Ponadto wspomniane produkty są importowane najczęściej z krajów dalekiego wschodu. Niejednokrotnie to wielotygodniowy transport, który na pewno nie jest neutralny dla klimatu. Dodatkowo, jeżeli uda nam się zareklamować towar, to odbędzie on podwójną podróż z jednego końca świata na drugi, po to by finalnie w wielu przypadkach wylądować w koszu na śmieci. Ciężkim do zweryfikowania są również w tym przypadku standardy i normy produkcyjne. Należy pamiętać, że wszystkie restrykcje nakładane na europejskich producentów, mają swoje odbicie w jakości wyrobu, kondycji naszego środowiska oraz przyjaznych miejscach pracy.

Budowanie obcej gospodarki

Tylko pieniądz wydany wewnątrz kraju pozostaje w jego wewnętrznym obiegu. We wszystkich rozwiniętych europejskich państwach zauważyć możemy, że ich obywatele znają ten mechanizm i cenią sobie swoje rodzime firmy i produkty. Przede wszystkim przekłada się to na zamożność obywateli i państwa. Kupując produkty z innym kodem kreskowym niż zaczynającym się od liczby 59, finansujesz inne rynki. To właśnie wytwórca innego kraju zacznie obracać niegdyś Twoim pieniądzem, inwestując między innymi w swój rozwój. Zapłaci swoim dostawcom i pracownikom, oni natomiast nadadzą mu kolejny obieg, wszystko z dala od Twojego miejsca zamieszkania. Twój pieniądz będzie zarabiać i napędzać rozwój innej gospodarki, w momencie, w którym mógłby napędzać rodzimą.

MADE IN POLAND

Szybka realizacja i dostawa

Wysoka jakość wykonania

Produkcja w zgodzie z obowiązującym prawem europejskim

Wspieranie krajowej przedsiębiorczości

dodatkowo:

Obsługa zlecenia bez bariery komunikacyjnej

W LeanCraft na co dzień kierujemy się rozsądnym wyborem. Jeżeli jesteś polskim dostawcą komponentów, które mogłyby znaleźć zastosowanie w naszych produktach, a jeszcze nie współpracujemy, to zapraszamy do kontaktu. Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś narzędzia, którego potrzebujesz, to pamiętaj, że jesteśmy polskim producentem. Na pewno wspólnie uda nam się je stworzyć, w terminie lepszym niż dostawa z dalekiego wschodu.

Naszą misją jest zaskakiwanie jakością produktu, czasem realizacji oraz profesjonalizmem w działaniu.

Lean Creaft narzedzia
Autor: ROBINWOOD ECO

Podziel się tym postem