Targi Tools & Hardware show – 2022

Lean Craft - Targi Tools & Hardware show 2022

Targi Tools & Hardware show – 2022

W dniach 16-18.11.2022 na hali Ptak Warsaw Expo odbędą się targi Tools & Hardware show, na których wystawcy prezentować będą specjalistyczne narzędzia dostępne na polskim rynku. To niebywała okazja by móc zapoznać się z aktualnymi nowinkami ułatwiającymi pracę, w każdym warsztacie z każdym materiałem. Prócz prezentacji produktów wydarzenie będzie bogate w wiele pokazów, na których w użyciu będą prezentowane narzędzia.

Takiego wydarzenia nie można przegapić. Również i my będziemy mieli swój wkład w niniejsze targi, nasza marka będzie prezentowana na stoisku D2.42. W tych dniach będziemy mogli przedstawić Państwu nasze produkty, podzielimy się naszymi pomysłami na nowe oraz chętnie przyjrzymy się Państwa zapotrzebowaniu. Nasze stoisko zaopatrzone będzie w różnego rodzaju miary, przykładnice, kątowniki, sprawdziany narzędziowe; ponadto zaprezentujemy stół stolarski, nad którym prace aktualnie dobiegają końca, jesteśmy bardzo ciekawi Państwa opinii na jego temat. Pokażemy również nowości w kategorii „narzędzia mini”, czyli pomniejszone wersje naszych najczęściej zamawianych produktów. Ich specjalistyczne zastosowanie przeznaczone jest w dużej mierze do branży modelarskiej, bądź przy precyzyjnych pracach stolarskich na materiałach o ograniczonym polu manewru. Takich narzędzi wciąż brakuje na polskim rynku.

Możliwość bezpośredniego spotkania – jaką dają nam targi, to świetna okazja na podzielenie i wymianę doświadczeń.
Serdecznie zapraszamy na targi i odwiedzenie naszego stoiska, na którym będzie możliwość przetestowania i podyskutowania o naszych narzędziach.

Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny, wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie organizatora.

Strona organizatorahttps://warsawtoolsshow.com/rejestracja

Życzymy udanych targów!

 

Podziel się tym postem