Znacznik zawieszka do kluczy

Lean Craft - Targi Tools & Hardware show 2022

Znacznik zawieszka do kluczy

      Wiemy już, że cenisz sobie porządek i ergonomię w pracy, najprawdopodobniej trafiłeś tu, bo korzystasz już z naszych produktów takich jak podkładki z przegródkami, organizery szuflad narzędziowych, uchwyty, wieszaki i znaczniki warsztatowe. Tym razem mamy dla Ciebie coś znacznie mniejszego, ale nie umniejsza to funkcjonalności tego produktu.

       Prezentowany brelok do kluczy na pozór nie odbiega niczym od standardowych zawieszek, przypinek do kluczy. Pomysł na ten produkt zrodził się zupełnie przypadkiem, kiedy kolejny raz problem wymagał działania. Pewnego poranka przy rozdzielni kluczy klasyczne zawieszki z uwagi na swoją wiekowość stały się nieczytelne. Spostrzegliśmy się, że sięgając po klucze, robimy to bardziej intuicyjnie aniżeli świadomie. Problem pojawił się w momencie, kiedy trzeba było sięgnąć po klucz rzadziej używany i wtedy wyblakły napis nie pozwolił nam szybko zidentyfikować właściwego pęku.

Proste rozwiązania leżą zawsze na wyciągnięcie ręki, kluczowymi aspektami dla nowej zawieszki / znacznika na klucze miała się stać poręczność, większa powierzchnia informacyjna i możliwość umieszczenia trwałego, nieblaknącego napisu. W ten o to sposób powstała zawieszka w formacie 80 × 30 mm, na której trwale można zawrzeć informację zestawu kluczy do niej przytwierdzonych. Dodatkowo umieszczony napis jest wodoodporny, gdyż wykonuje się go pisakiem permanentnym. W ten sposób każdy komplet kluczy można wyposażyć trwałą fiszkę informacyjną, która czytelnie i estetycznie prezentuje się w rozdzielni kluczy, obłe wykończenie produktu i brak dodatkowych rozwarstwiających się powłok, chroni kieszenie przed uszkodzeniem, a produkt dobrze leży w dłoni. W przypadku konieczności zmiany informacji, przy użyciu nasączonej szmatki z niewielką ilością alkoholu, można usunąć napis i zmienić informację na breloczku. Nie jest to jedyny produkt z naszej oferty, który znajdzie swoje zastosowanie przy Twoich kluczach.

Znacznik brelok zawieszka do kluczy - 80x30 mm

Zachęcamy do zapoznania się ze sprawdzianem do rozmiarów wierteł i śrub oraz kątownikowi KONKO-1, które również można potraktować jako breloczek z dodatkową funkcjonalnością. Produkty te są szczególnie przydatne przy kluczach każdego majsterkowicza. Naszą ofertę dedykujemy zarówno klientom indywidualnym, firmom, jak i punktom usługowym z dorabianiem kluczy.

Podziel się tym postem